Tuurlijk

Sport, kunst en cultuur brengt mensen in beweging én verbindt: Tuurlijk is het sport- en cultuurteam voor álle Bestenaren. Tuurlijk is een samenwerkingsverband tussen de gemeente Best, het Heerbeeck College en Best Onderwijs.

Wat doet Tuurlijk?

Tuurlijk bestaat uit een team van sport- en cultuurcoaches. Zij zijn het aanspreekpunt voor sport en cultuur voor alle Bestenaren. Zij werken o.a. samen met verenigingen, culturele aanbieders, scholen en het jongerencentrum om diverse activiteiten neer te zetten voor jong en oud.

Wat is onze missie?

Van jongs af aan betrokken raken bij sport en cultuur: onze sport- en cultuuractiviteiten zijn voor iedereen toegankelijk. We bieden onze activiteiten op een laagdrempelige manier aan. En we zorgen dat iedereen zich prettig voelt bij het deelnemen aan de activiteiten.

Wie zit er in het team?

Op de voorgrond het hele team van Tuurlijk met de Tuurlijk-vlag. Ze staan in de herfstbladeren met op de achtergrond een zeecontainer met Tuurlijk grafitti.
Klik op de foto voor een grotere versie.

Sportcoach Jean Relou

jean@tuurlijkbest.nl

Sportcoach Erik Faes

erik@tuurlijkbest.nl

Sportcoach Nienke van de Camp

nienke@tuurlijkbest.nl

Cultuurcoach Nicole Gärths

nicole@tuurlijkbest.nl

Cultuurcoach Aart van Stiphout

aart@tuurlijkbest.nl

Cultuurcoach Goedele Wellens

goedele@tuurlijkbest.nl

Activiteitenprogramma 2023-2024

Aan de hand van een aantal doelen ontwikkelen wij verschillende activiteiten. Soms zijn deze activiteiten nog in ontwikkeling. Kijk op de website van Tuurlijk om te zien waar de coaches op dit moment mee bezig zijn.

Doe je mee? Tuurlijk doe je mee!

Voor meer informatie over Tuurlijk kunt u terecht bij 1 van de coaches van het team. Deze kun je vinden onder het kopje 'Wie zit er in het team?'

Houd onze facebook- en instagram-pagina in de gaten voor al onze activiteiten!

Contact

Heb je een vraag of een idee? Laat het ons weten!

Voor meer informatie over Tuurlijk kunt u terecht bij 1 van de coaches van het team. Deze kun je vinden onder het kopje 'Wie zit er in het team?'

Houd onze Facebook- en instagram-pagina in de gaten voor al onze activiteiten!