Is de WOZ-waarde volgens u te hoog?
3 maart 2026
Kortgeleden ontving u de gecombineerde aanslag gemeentelijke heffingen/WOZ-beschikking 2026. Heeft u de aanslag al bekeken? Dat is belangrijk, vooral als u het niet eens bent met de WOZ waarde.
Waarom is mijn WOZ-waarde gestegen?
De gemeente bepaalt elk jaar opnieuw de WOZ waarde van uw woning. Dat doen we door te kijken naar de huizenprijzen van een jaar eerder (rond 1 januari 2025). Omdat veel mensen een huis willen kopen, stijgen de huizenprijzen nog steeds. Daarom stijgt in veel gevallen ook de WOZ waarde.
Denkt u dat de WOZ-waarde te hoog is?
Neem dan contact met ons op. Wij kijken graag met u mee.
Toch bezwaar maken?
U kunt bezwaar maken via de gemeente. Dat is gratis, sneller en makkelijker dan via een extern bureau. U heeft net zoveel kans op een lagere WOZ-waarde als wanneer u een bureau inschakelt.
Waarom niet via een bureau?
Via een bureau duurt het bezwaar vaak langer. Ook vraagt een bureau de vergoeding op die de gemeente aan u betaalt als de WOZ-waarde wordt aangepast. Via de gemeente kost het u geen geld en gaat het sneller.
Meer weten?
Bekijk onze website en de informatie die bij uw aanslag zit.