Afvalinzameling bedrijf aan huis

Woningen met een bedrijf aan huis (op hetzelfde adres) mogen gebruik maken van de voorzieningen van hun particuliere huishouden, zoals de grijze kliko, de groene kliko en de Milieustraat.

U kunt voor uw bedrijf aan huis maximaal één extra grijze kliko krijgen. Is dat niet voldoende, dan moet u zelf zorgen dat uw afval wordt afgevoerd (zie Bedrijfsafvalinzameling)

Prijs

U betaalt afvalstoffenheffing voor uw particuliere huishouden. U betaalt voor uw bedrijf geen extra belasting.

Kliko inleveren

Heeft u twee grijze kliko’s en wilt u er één inleveren? Maakt u dan een afspraak bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Een medewerker van de gemeente vult samen met u een formulier in. Met het ingevulde formulier kunt u vervolgens de (lege en schone) container inleveren bij de firma Fried van de Laar, Handelsweg 1.

Kliko laten ophalen

Bent u niet in de gelegenheid de kliko zelf in te leveren, dan kan deze ook worden opgehaald. Dit moet u dan wel bij uw afspraak op het gemeentehuis aangeven. De gemeente zorgt ervoor dat de firma Baetsen de kliko binnen 14 dagen ophaalt.

Menu overslaan